Poradite mi co mam

zmacknout na notebooku Advent, abych mela carky a hacky? Dekuji
Doplňuji:
Prominte,zapomela jsem dodat, ze mam anglickou klavesnici. Dekuji

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Pokud máte nainstalovanou českou klávesnici, asi jste si ji omylem přepla na anglickou pomocí kombinace shift+alt, stejnou kombinací ji můžete přepnout zpět.

To samé můžete provést i přes panel jazyků na hlavním panelu, vlevo od hodin.
Doplňuji:
Myslel jsem, že problém že vyřešen.

Jenom dodám, že na tom, jaké jsou potisky kláves vůbec nezáleží.