ondra07

Poradíte mi? …

Mám teď takový menší problém. Potřebuji si najít holku, ale nevím kde a jak jí poznat. Třeba chodím do atletiky, ale tam už je všechny znám a žádná z nich mi nevyhovuje :( Na internetu je to takové divné, ikdyž už se mi i tam párkrát zadařilo. No a třeba ve škole, tam jich je zase tolik, že ani nevím kterou a navíc si myslím, že jsou zadané :( Nemohli byste poradit kde bych mohl poznat nějakou holku, třeba z Vašich zkušeností? I když od Vás neočekávám nějakou super odpověď, protože to je stejnak „blbá“ otázka :) Ale už jsem dost zoufalý a nevím co víc dělat :( Hold, život není peříčko …

Nejlepší odpověď
MacChill

Tak určitě neni vhodný uvažovat typem jako „potřebuju“ si najít holku. Ono to většinou stejně příde když to čekáš nejméně

Další odpovědi
Damiana

Hm, já svého muže poznala na střední škole, byl to můj profesor… Ale ve tvém případě to asi nebude ono 🙂 Jestli tedy vynecháme školu, zkus vyhledávat místa s vysokou koncentrací mladých žen a dívek. Teď je plesová sezóna, tak co zajít tančit? Je to určitě lepší, než pofidérní diskotéka. Skvělé jsou i taneční. Kurzy vaření, tvůrčího psaní, malování, plavání (zvlášť tady je máš přímo „naservírované“). Na těchto místech se také velmi dobře navazuje hovor a seznamuje se skoro samo! Vždyť sem chodí lidé se stejnými zájmy. Nikdy neurazíš ženu poklonou, otevřením dveří, dáním přednosti, zkrátka gentlemanským chováním. Začala bych u té tvé atletiky. Tvé známé mají také známé, nebo příbuzné… Udělejte si party klubu – i pro hosty! Možná stačí, když zajdeš sám nebo s kamarádem do cukrárny či výstavu a když tě nějaká dívka zaujme, zadívej se na ni, jakmile se na tebe podívá, usměj se a pokývni lehce hlavou, vše uvolněně. Jestli tvou poklonu opětuje, klidně ji oslov. Pochval jí nějak, řekni jí třeba, že je ti svýma zajímavýma očima povědomá. Jsou to možná klišé, ale neznám muže, který by dostal facku za to, když ženě řekne, že jí to sluší (nesmí se ale vyznávat plácnutím přes zadek!). Internet je taky OK, ale je tak odosobněný, že reál přináší těžká zklamání. Na pokec dobrý, ale svěřit mu svůj život? No, to nevim. Skvělý donchuán a milovník života dovede oslovit každou ženu jako dámu a je zaslouženě oblíbený. Pochval domovnici, pomoz s taškou sousedce, buď interesantní mladý muž i v obchodě kam často chodíš. Všechny ty ženy mají dcery (nebo vnučky!) a zatímco taťkové by takového – v jejich mužských očích – vykutáleného týpka honili s kulovnicí, maminky budou charismatickým potenciálním zeťem okouzleny! Kadeřnice tě hezky ostříhá? Pochval její šikovnost a řekni, že je vidět už na ní, že má vkus, tak jsi věděl, že sis vybral dobře – rande máš zaručeno, pokud se ti líbí. Snaž se být pozitivní, v dobré náladě. Když budeš milovat život, on tě pomiluje také, to mi věř .