Avatar uživatele
chucky

Poradíte mi?

Chtěla bych se Vás zeptat, zda znáte nějakého dobrého psího léčitele. Můje štěně má kryptorchismus a veterinář mi řekl, že máme čekat do jednoho roku a když varle nesestoupne, tak musí Jimmy na kastraci.
Mluvila jsem s chovatelem a řekl mi, že by mu možná pomohla injekce nebo nějaký léčitel, který umí dělat něco jako masáž a varle se uvolní.
Doplňuji:
Děkuji za odpověď. Masáže děláme. Dnes jsem byla u dalšího doktora zkusit štěstí a bohužel, řekl, že je minimální naděje, že se varle z bříška samo uvolní, proto doporučuje přijít až bude mít Jimmy 1. rok na operaci, ale pouze varlete v bříšku (vyjmutí), jinak by se mu mohla změnit odstaněním obou varlat srst.
Mám ho kupovaného s papíry a ty mi jsou teď k ničemu. Na výstavy mohu zapomenout. Chovatel nechce vrátit polovinu peněz a nijak nekomunikuje:-/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, annas, Jahoda, BENYTA, anonym před 4796 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Conchus

MVDr Naxera ve své knize o psích nemocech doporučuje tříselné masáže (měl by vysvětlit veterinář jak na to). Nedostaví-li se úspěch, je nutné operativní řešení. Osobně věřím spíše vzdělaným odborníkům než domácím léčitelům.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

tady v tomto odkaze jsem našla podobnou otázku a odpovídá na ní veterinární poradna,tak zkuste svůj dotaz dát tam
http://www.muj-pes.cz/veterinarni-poradna.php?sekce=4

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
AndreiRanger

Z čistě právního hlediska je pejsek předmětem obchodu a jako takový může být reklamován, můžete požadovat úplné vrácení peněz nebo navrácení rozdílu mezi psem " Papírový a nepapírovým". Možná by nebylo od věci trochu chovatele postrašit soudem a pod. Vzhledem k tomu, že jde o živého tvora, doba na uznání reklamace by měla být co nejkratší. (nejsem necita, jen říkám jak to je:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek