Poradíte mi?

Blíží se konec světa a já nevím co na sebe!

Nejlepší odpověď
Damiana

Jako na začátku – nahatej jak prst! 🙂

Další odpovědi
Děda Louda

Tak tahle otázka se tu ocitla patrně omylem. Měla směřovat do dámských časopisů a magazínů.

krum

Čepičku s vrtulí a kamaše!

sevos

Rubáš.

anonym

Damiano, ale predtim at nam sem hodi B. fotecku ! :o

anonym

Mého těla i ksichtu se vám zachtělo ?! Jen abych vás nepřekvapil! 🙂

anonym

ksichtu ne , Barbakane .. neceho jineho ! :o

anonym

iv,no schválně,co by to mělo být ?

anonym

jeee ! ja uz zapomnela jak se " tomu " rika , ( protoze uz " to " dlouho nepouzivam …, ale vim, ze se nekteri panove obcas chlubili bagetou .. , a ja pak zjistila, ze to ma daleko i do rohliku ..

a jeste si vzpominam, ze se " to " nejak divne bimbalo … !?

proto jsem si to chtela alespon tou fotografii pripomenout .. ale jak znam bolaka, tam mi sem hodi rovnou nejake video ! :o

  • iv-

Damiana

Předtím, než se svlíkne? Nebo předtím koncem světa? 🙂

anonym

jasne , ze predtim koncem .. on se svlekne , vyfoti .. posle nam to sem … a po par hodinach zjisti, ze se nestalo nic a zase se sem vrati ( snad uz obleceny ) :)
mohli by jsme to tu tak udelat vsichni …, a ja bych tu pak fungovala jako odstrasujici priklad mladym klukum, jak bude jejich zena vypadat za 30 let !

  • iv-

Damiana

🙂
Všichni????…Up­římně… Někoho bych nemusela vidět ani oblečeného (nebo spíš vůbec) – natož ještě nahatého! 🙂
Chci si ještě něco užít…:-)))

led

Dievčatá trochu vážnosti,
čo keď príde sem PMGIČ -Pán Mravnej Gramatickej a Inej Čistoty? A vy sa tu bavíte tak…
nahlas o móde, rušíte „čistotu“ :)

briketka10

no to je po mě led se
nějak rozpovídala co si to
vymyslela jůhuchů :o

anonym

.. uz nejen o mode , led ! :o

Damiana

ad led: K veškerým mravokárcům jsem odjakživa hluchá jak bílá kopřiva…:-)