Avatar uživatele
anonym

poradíte mi?

na pc mi nejde pustit žádné video,zvuk jde,ale obraz ne děkuji
Doplňuji:
abdobe flash player,nainsta­lovaný mám tam asi chyba nebude,to by mi jinka psalo a nabízelo instalaci

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym před 4193 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nainstalovat abdobe flash player, a ostatní prvky. Mělo by ti to i napsat po spuštění co chybí a proč to nejde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

pozrite v akom formáte je video flv = flash player, ak je v inom mp4, avi,… môže byť chyba v chýbajúcich kodekoch

Niekedy sa v odkazoch zmýlia(?) a dávajú odkaz na konverzované video do mp3 (len zvukovú nahrávku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Pokud ti to nabízí instalaci, tak asi nemáš.

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Rovněž by mohlo pomoci přenést nastavení počítače z jednoho na druhý. Více viz nápověda ve windowswch.

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ted jsem si pustila youtube a tam mi video i hudba jde,ale chtěla jsem si přečíst zprávy na seznamu a tam mi nikde videa pustit nejdou jde jen zvuk

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak to mi na novinkách dělá taky.
Dokonce mi to dnes psalo v aplikaci plynáren, že nemám nainstalováno něco, kašlu na ně, tak jsem neinstaloval.
Jinak na youtube i jinde video jde.
V otázce však píšeš žádné.

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no já jsem nejdřív koukala na seznam,až pak mě napadlo zkusit kouknout na ytoube,tam to jde

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak to máme stejný a víš jak mi tady poradili, když jsem se před časem ptal?
Nijak :DDD
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nejde-mi-video-na-novinkach-po-aktualizaci-flash-playeru

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek