poradíte mi?

na pc mi nejde pustit žádné video,zvuk jde,ale obraz ne děkuji
Doplňuji:
abdobe flash player,nainsta­lovaný mám tam asi chyba nebude,to by mi jinka psalo a nabízelo instalaci

Nejlepší odpověď
anonym

Nainstalovat abdobe flash player, a ostatní prvky. Mělo by ti to i napsat po spuštění co chybí a proč to nejde.

Další odpovědi
led

pozrite v akom formáte je video flv = flash player, ak je v inom mp4, avi,… môže byť chyba v chýbajúcich kodekoch

Niekedy sa v odkazoch zmýlia(?) a dávajú odkaz na konverzované video do mp3 (len zvukovú nahrávku.

anonym

Pokud ti to nabízí instalaci, tak asi nemáš.

anonym

Rovněž by mohlo pomoci přenést nastavení počítače z jednoho na druhý. Více viz nápověda ve windowswch.

anonym

ted jsem si pustila youtube a tam mi video i hudba jde,ale chtěla jsem si přečíst zprávy na seznamu a tam mi nikde videa pustit nejdou jde jen zvuk

anonym

Tak to mi na novinkách dělá taky.
Dokonce mi to dnes psalo v aplikaci plynáren, že nemám nainstalováno něco, kašlu na ně, tak jsem neinstaloval.
Jinak na youtube i jinde video jde.
V otázce však píšeš žádné.

anonym

no já jsem nejdřív koukala na seznam,až pak mě napadlo zkusit kouknout na ytoube,tam to jde

anonym

Tak to máme stejný a víš jak mi tady poradili, když jsem se před časem ptal?
Nijak :DDD
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nejde-mi-video-na-novinkach-po-aktualizaci-flash-playeru