martin14

Poradíte mi?

Neznáte nějakou inzerci psů kde darují štěnata Zlatého retrívra nebo Labradorského retrívra, poblíž Jihomoravského kra­je.

Nejlepší odpověď
beer

Internet a hledat, nebo vložit inzerát..
Pro začátek:
http://www.go­ogle.cz/search?q=da­ruj%C3%AD+%C5%A1t%C4%9Bn­ata+Zlat%C3%A­9ho+retr%C3%AD­vra&sourceid=i­e7&rls=com.mi­crosoft:cs:IE-ContextMenu&i­e=&oe=&rlz=1I7AD­FA_cs&redir_es­c=&ei=845cT-KFK8TvsgaBzeic­DA#hl=cs&gs_nf=1&pq=da­ruj%C3%AD+%C5%A1t%C4%9Bn­ata+zlat%C3%A­9ho+retr%C3%AD­vra&cp=12&gs_id=2s&xhr=t­&q=daruji+%C5%A1t%C­4%9Bn%C4%9B+Zlat%C3%A9ho­+retr%C3%ADvra&pf=p&scl­ient=psy-ab&rls=com.mi­crosoft:cs%3A­IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&source=hp&oq=da­ruji+%C5%A1t%C­4%9Bn%C4%9B+Zlat%C3%A9ho­+retr%C3%ADvra&aq=0&a­qi=g1&aql=&gs_sm=&gs­_upl=&gs_l=&pb­x=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=829da90­4928e62ea&biw=1016&b­ih=651

Další odpovědi
anonym

Možností kde najdete inzeráty je dostatek.Dovolila bych si upozornit,že poctivý odchov štěňat není levná záležitost a tak je celkem logické,že alespoň část nákladů,vynaložené energie a času by se mělo alespoň částečně chovateli vrátit.Pokud někdo chce štěňta darovat,jedná se o velmi podezřelý skutek. Většinou je ono štěně v konečném důsledku dražší než drahé.A slušný chovatel nedá štěně zadarmo už jenom proto,že může skončit velmi neblaze.V nejhorším případě na pekáči nebo týráním.Pokud se jedná o tak rozšířené plemeno jaké požadujete,jistě byste uspěl v útulku,kdy vám bude vybraný pejsek nejen vděčný,ale i budete vidět,koho si domů přivedete,protože od nějakého množitele,který se potřebuje zbavit štěňat se můžete dočkat ledatak nemilého překvapení co do vzhledu i zdraví a povahy. :D

iceT

http://specha­to.cz/inzeraty/da­ruji-pulrocni-fenku-retrivra-ID5YSp.html

nebo zkus projet inzerci tady

http://zvirata-bazar.sbazar.cz/hle­dej.html?keywor­d=Daruji+%B9t%EC­n%EC&full_des­c=y&sklik_show=1

Lucy13

Zde si určitě vybereš 🙂

Zdroj: http://zvirata­.bazos.cz/pes/?hle­dat=labradorsk%C3%BD+re­tr%C3%ADvr&ru­briky=zvirata&hlo­kalita=&humkre­is=25&cenaod=&ce­nado=&kitx=ano

kamila44444

Zkuste bazos.cz- tam je moooc inzerátů.

samicek333

stačí zadat do googlu: zlatý retrívr/labradorský retrívr štěňata jihomoravský kraj.