martin14

Poradíte mi?

Poradíte mi nějaký program do mobilu který mi zhlasí hudbu aby šla slyšet moc nahlas?

Odpovědi
SeptikB

O ničem takovém nevím. Jako náhradní řešení by se dalo nahrát písničky do nějakého audio-editoru, tam to zesílit a poté uložit a nahrát do mobilu. Je to pracné, takže se to vyplatí jen u písniček s extra-slabou hlasitostí.

Jen tak mimochodem, nejsem si jistý, jestli to zesilování je dobrý nápad. Reprák v mobilu (nebo ve sluchátkách určených k mobilu) má omezený výkon, který by měl korespondovat s nastavením hlasitosti mobilů. Nejsem přes tohle odborník, ale je možné, že se ta sluchátka poškodí.

nargorn

Hlasitost je daná výkonem zvukového výstupu, případně nastavením firmware, takže s tím žádný softvare moc nenadělá. Mimochodem, poslouchání hudby na vysokou hlasitost nenávratně poškozuje sluch.Denně potkávám spoustu lidí se řvoucími sluchátky, kteří si úspěšne zakládají na hluchotu…