sonice

poradíte mi?

poradíte mi někdo,jak zjistím jestli počítač ma vypalovačku?

Nejlepší odpověď
kenyrts

tak pravým tlačítkem myši na Tento počítač,vybrat vlastnosti,dále záložku hardware a zde kliknout na správce zařízení po otevření záložky vyhledat jednotky DVD nebo CD-ROM,podle oznašení uvidíte zda se tu nachází vypalovačka

Další odpovědi
lukas

(windows)
Tak zaprvé bych obhlédl počítač zvenku, jestli je na počítači tam kde se vkládá cd/dvd označení RW pak je tam vypalovačka. Pokud ne, podíval bych se ve Windows do Tento počítač, opět pokud je tam DVD-RW nebo CD-RW vypalovačka tam je.
Pokud ani tam vypalovačka není, nejspíš není správně nainstalovaná ve Windows, pak je potřeba se podívat do Vlastností počítače/Správce zařízení, ale to už je trošku pokročilejší postup..