vlkadam10

Poradíte mc technic / tekkit server ?

Čau. Chtěl bych aby na tom serveru hrálo málo lidí, měl by zachovalou mapu a neměl lagy. dik

Odpovědi
anonym

Ahoj, podle nadpisu usuzuji že máš vlastní server. V tomto případě doporučuji nainstalovat čistý OS Debian nebo Slackware. Po instalaci upravit bootovací soubor a co nejvíce ho tímto nadimenzovat – o 100 – 200% víc bych asi nedával, jelikož by to mohlo i padat. Pomocí konfigurací sledovat zatížení serveru – pokud stoupne nad 99% – restartovat server a nastartovat ho pomocí upraveného bootovacího souboru. Po té samozřejmě nainstalovat serverovou javu a minecraft který si budete též spouštět pomocí upraveného bootovacího souboru. A na konec také omezit počet lidí. Pro zatím by mohlo toto stačit.

A pokud se rozhodnete že na konec server nemáte, tak radu nečekejte – v kodexu je uvedeno aby jste formuloval otázku aby to ostatní pochopily.