rob1

Poradíte levné ubytování v Italii?

Zdravím,
jedeme asi 3 dny do Itálie, potřebuji sehnat nejlevnější typ ubytování v Itálie, zhruba na 2 noci pro 4 dospl. osoby. Dále se chci zeptat, co vše se musí platit pri cestě do Italie (mýtné apod.)
Děkuji za rady

Odpovědi
M_Petr_M

http://www.za­jezdy.cz/dovo­lena-residence-la-fattoria-kalabrie-calabria-italie-z568930/183774408/ Poté se domluv s cestovkou o cestě mýtném atd. ale je to jen týden na dva dny do Itálie nic neseženeš (asi) jedině karavan/stan ale nedoporučuji kvůli krádežím a imigrantské krizi

dalid

Taliansko je široký pojem, pozri sa na booking.com najlacnejšie sú hostely