Džanička

Poradíte kde a jak si můžu vytvořit katalog (leták) se svýma výrobkama??

Je na to nějaký program? Nebo kde by jste si ho vytvořily vy.. Díky za rady..
Doplňuji:
Myslím jako něco, kde jsou okýnka na vyplnění fotografií mých výrobků, a místo na doplnění textu, pak bych to jen vytiskla.. Neznáte něco takového.. ?? (Dále v diskusi)

Nejlepší odpověď
Drap

Otázkou je jak velké množství letáků chcete, v jaké kvalitě a podobně. Pokud jich chcete dělat více jak cca 50, doporučoval bych kontaktovat nějakou firmu, která se na to specializuje. Nevyplatí se vám i cenově, tvořit letáky na PC. Pokud jich budete dělat deset, můžete je vytvořit v čmkoli, kde jdou vkládat fotografie, třeba i ve wordu

Další odpovědi
terry

A co děláš? Ukaž tady něco :).
Přes nadapenny.
Díky :)