El dejvo

Poradíte,? je tento mobíl dobrý ?? Alcatel OT-5036D POP C5 odkaz dole

http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/alcatel-ot-5036d-pop-c5/poradna/#section

Odpovědi
www

Dobrý/špatný je těžko odpovědět, protože každý uživatel na jiné nároky a tvoje neznám.
Na dnes běžné používání stačí.
Názor

huxa

Pokud budeš jen volat a SMS, bude stačit, pokud chceš stahovat i nějaké appky, bude se sekat.

Danislava

Alcatel není moc dobrá značka. Pokud hledáš levnější smartphone, vybírej z kvalitnějších značek, např. Samsung. :D