Lenka81

Poradíte jaký koupit foťák zn. Canon?

Preferuji digitální zrcadlovku zn. Canon cca okolo 10 tis. Kč.

Nejlepší odpověď
ondra07

Tahle je skvělá. Cena je docela přiměřená a ty recenze přesvědčující.
http://digitalni-fotoaparaty.he­ureka.cz/canon-eos-1100d/recenze/

Další odpovědi
Hlada

Do 10 tis. není jiná volba, než 1100D se setovým EF 18–55.

lukas.zmizik

pokut to má být kolem cca 10 tis a má to být canon, tak je canon eos 1100 asi jediná volba. ale nezapomeň na objektivy a příslušenství, které se dost prodraží… já mam canon eos 20D za 150 euro z francouzského bazaru a do různých objektivů sem vrazil cca 30 tisíc.

Děda Louda

Rozhlédni se po bazarech.