Džanička

Poradíte jaký dáreček dát učiteli na třídním srazu po 20ti letech ZŠ?

Jdu na školní sraz po 20ti letech ze základní školy a přijde i učitel, kterému je dnes takových 70 let.. Květina se nehodí, bonboniéra také ne, když nevíme jestli třeba nemá cukrovku a tak přemýšlíme nad něčím jiným, napadá vás něco pěkného, originálního, ale aby nás to nezruinovalo??

Nejlepší odpověď
Leviyah

Co nějaká kniha? Určitě víte alespoň přibližně, co jej v době, kdy jste chodila na ZŠ zajímalo…

Další odpovědi
JájsemRaibek

Dvacetiletého syna. To vás nezrujnuje, jeho možná :D :D

Doli$h

Nevíte třeba co měl rád? :) Podle toho by jste mu mohla něco koupit

Lamalam

Knížka obvykle nezklame.

Mirdas

Kvalitní lahvinku, nebo cokoliv co podporuje jeho zájmy, koníčky.