huxa

Poradíte, jak zabít u PC dvě-tři hodinky? :) nejlépe nějaká online film na YouTube, či tak něco. Za reakce děkuji :)

Doplňuji:
led-poučuješ a sama v odpovědi neodpovíš :)
jsem okoupaný a za chvíli jedu na dovolenou, v autobuse se vyrelaxuju dosytosti, tudíž jakákoliv aktivita padá, abych se nezapotil :)
a v otázce se ptám na nějaký film z youtube :)

Odpovědi
Reuef

zkus si vybrat z techdle http://www.you­tube.com/play­list?list=PL1F817BD4­32260895 je to seznam ceskych/ceskos­lovenskych filmu na youtube

led

Prečo zabíjať…
niekoľko hodiniek?
Radšej ich venujte…
nejakej práci, či relaxu.

Na pozeranie online filmu stačí naťukať adresu http://www.you­tube.com/ vybrať si film a pozerať

led

„Za reakce děkuji :)“
reakcia je aj moja odpoveď, v druhej časti máte radu, ako si vyhľadať film. Nepoznám vás, teda nemôžem vyberať pre vás film. Mne sa môže páčiť konkrétny film, ale vám nie. To mi zase vynadáte?
Píšem to ako doplnenie do odpovedi a nie do diskusie, nech nespokojní s mojou reakciou to môžu ľahšie odstrániť. Ináč toto sa správne píše do diskusie.

22aa

No to jsou pořádné filmy. Já taky radši československé filmy než ty moderní české z roku 2020 a novější. Radši sleduji filmy do roku 2006.

22aa

A nesleduji také rok 2007–2020

led

Pôvodne som to písala, ako doplnok odpovede, ale
Reakcia na otázku a odpoveď patrí do diskusie.
Nabudúce sa vyhnite invektívam, buďte slušný aj na „anonymnom“ internete!.