Avatar uživatele
iceT

Poradíte jak vyřešit problémeček?

Závada na mém přijímači se týká zvuku přehrávače nainstalovaného v mém ntb.Používám KMP,teď jsem si stáhla několik dílů jednoho seriálu,dabova­ného,ale některé díly se mi přehrávají v angličtině.Na okně KMP jsou vlevo dole nějaké ikonky (3D,MP3 a ještě jedna nějaká)kterým nerozumím,ale po pomačkání a nějakém výběru se zvuk přepne do českého jazyka nebo se vypne úplně.Ale jiný díl,dosud znějící česky,bude znít anglicky.Pokud bych anglicky znějící díl spustila ve VLC,tak v něm si můžu nastavit i českou stopu a zvuk bude hezky česky,ale zase ne u všech dílů.A ještě něco,jeden díl toho seriálu jsem našla jen v originálním znění,ale našla jsem si k němu i soubor s titulky,ale jsem zvyklá,že když mám film a titulky zvlášt,tak po zapnutí se titule automaticky zobrazí,ale u tohoto dílu nee,to musím zapnout zvlášť.Ale zase když tenhle díl přehraju ve VLC přehrávači,tak si můžu nastavit i český zvuk.Bojím se,že když to dám na dvd,tak že si každý díl bude hrát jak se mu bude chtít.
Co s tím mám dělat?Díky za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? aramah, johana 56, hanulka11, Alesh, Damiana, briketka10 před 4229 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Vypadá to na „bordel“ ve zvukových stopách. Standardně jde totiž k avi připojit několik zvukových stop. Přehrávač pak zpravidla přehrává tu první (asi jen soudruzi v Microsoftu si myslí, že by měl přehrávat všechny bez možnosti výběru viz Windows Media Player), ale je možno vybrat i jinou. Pak záleží, kdo dělal to avi a jak tam ty stopy nahňácal, zkrátka to budeš muset přepnout, pokud ta výchozí stopa není ta, kterou chceš. Problém s titulky perfektně vyřeší utilitka VobSub viz zdroj. Zkrátka pustíš film, pokud máš ve složce filmu i stejně pojmenované titulky, tak je automaticky přehraje, nemusí se nic spouštět apod.

Zdroj: http://downlo­ad.chip.eu/cz/Vob­Sub-2.23_100695.html

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek