czemira

Poradite jak správně a co nejlépe položit koberec? na co si dat pozor? nebo máte někdo odkaz na nějaká videa?

Nejlepší odpověď
hanulka11

http://www.rady-kutilum.com/po­kladame-koberec-35

Další odpovědi
Mapel

Hlavně ho neshrnout a pořádně usadit nábytek. Jináč nevidim problém.

venkovan

Já bych ho dal lícovou stranou nahoru, rubovou na podlahu.
To je asi to nejdůležitější.
Je také dobré ho dát podle stěn a ne na uhlopříčku. To se potom musí moc řezat.
A pokud bych přeci jenom mohl, tak koberec raději dnes už ne. Snad jen nějaký kus pro parádu, ale zaměřil bych se pokud možnou na stíratelné povrchy podlahy. Je to ale otázka peněz.