deliris

Poradíte film?

Dobrý den všem, poradíte film na večer s partnerem? Včera jsme se domluvili, že si uděláme hezký sobotní večer. Koupím lahvinku, něco uvařím, lehnem pod deku a pustíme film. Napadne vás nějaký, který vás v poslední době zaujal? Případně co dobrého na takovou příležitost uvaříte? Já mám v plánu něco zapečeného…

Nejlepší odpověď
bobánek

Doporučuji si pustit osm statečných.

Další odpovědi
Deli

Takové večery miluju a je jedno, co je vařeno. Osobně ale preferuji dovezenou pizzu a sekt. Pouštíme si Mamma Mia, Cestu z města, Poslední plavky, Medvídka, Román pro ženy/muže, Doktora od Jezera Hrochů… A to prosím vybírá můj muž 🙂
Užijte si to!

yeerum

texaský masakr