tomborova

Poradíte dobrý písničky?

Odpovědi
terry

Třeba Bílá orchidej. Ta se moc líbí mé mamce.

quentos

takovejch podobnejch otázek už tu bylo mraky. Otázka je moc obecná. Jaký? Jakej žánr? Rychlý, pomalý, malý, velký, tlustý, tenký, tvrdý, měkký? Český, anglický, francouzský, čínský…?

Zkusím tedy poradit podle svého gusta.

Martina McBride – „Anyway“
Lara Fabian – „Je t'aime“
Sheryl Crow – „Where Has All the Love Gone“
Avril Lavigne – „Everybody Hurts“ (neplést se stejnojmenným hitem od R. E. M. – ale ten je taky dobrej, když už jsme u toho…)
Nightwish – „Over the Hills and Far Away“
Sarah Brightman – „Just Show Me How to Love You“
Cradle of Filth – „Temptation“
Allison Moorer – „No Next Time“
Puddle of Mudd – „She Hates Me“
Ronna Reeves – „Waiting for You“
Euzen – „Coherence“
Fousatej Hat – „Pivař“
Petr Spálený – „Kdybych já byl kovářem“

atd … na požádání přidám … s vyčerpávající odpovědí bych tu seděl do zejtra…
Doplňuji:
poslední dobou u mě boduje zpěvačka Lennon Murphy – od ní zejména „Finish What We Start“, „Nothing Out of Me“ a „Thank You“
už byla řeč o Nightwish? Parádní věci má taky jejich bejvalá frontwoman Tarja Turunen, třeba „Poison“

Děda Louda

Vyzkoušej si třeba nějaké ze Sušilovy sbírky.

anonym

Každá píseň je svým způsobem dobrá pokud je v ní kus srdce autora i posluchače.