KamČůZeK

Poradíte dobrej film?

Nějaká romantická komedie o pubertácích? Jako je třeba Co ta holka chce, kralovna ročníku atd? :)

Nejlepší odpověď
DomcaCZ

Bastardi, Gympl, Rock podvraťáků, Rafťáci

Další odpovědi
FOG

Coyote Ugly , Assassination of a High School president ,American Pie.

Salvaje

Loudilové

Terryle

Moc hezkej film o dětech až puberťácích, ale taková ta ne typická „teenagerská komedie“ je „Má mě rád, nemá mě rád“ (Flipped), režie Rob Reiner. Moc hezký, úsměvný, občas neúsměvný, ale hrozně příjemnej film – moc pěkně se na to kouká… Ale smíchy u toho čůrat nebudeš.

klaruška

Taková normální holka, 10 důvodů proč tě nenávidím, Puberťačka http://princess-designs.blog.cz/0912/div­ci-filmy tady jich máš habaděj.

tomy999

Bastardi,A zase jedna Popelka.