holčička

Poradíte??

Jak si mám stahnout program na přehrávání v pc.Najednou mi to píše že došlo k chybě.Neznáte někdo nějaký bezplatný program ke stažení?Dík
Doplňuji:
Vidjí atd......

Nejlepší odpověď
quentos

přehrávání čeho?

… takových je, měl by to umět WM Player, KM Player, Real Player… stačí zapátrat na www.stahuj.cen­trum.cz nebo www.slunecnice.cz

Osobně s nimi mám problém, že mi u toho nefachá obraz a jde jen zvuk, ale to zřejmě bude jen „na mém přijímači“

Další odpovědi
led

na video je dobrý mplayer for windows
je free, má pravidelné aktualizácie novych kodekov
odkaz je priamo na stiahnutie

Zdroj: http://source­forge.net/pro­jects/smplayer/fi­les/SMPlayer/0­.6.8/smplayer-0.6.8-win32.exe/download

NickD

Jak napsal Quentos. Na těch stránkách najdete spoustu programů zdama.Nejpoužív­nější jsou snad VLC Player,BS Player,KM Player,atd. Samozřejmě budete v některých případech potřebovat i Kodeky,ale to už závisí na souborech,které chcete přehrávat.I ty najdete na stránkách velmi snadno.
V případě problémů spíš napište co přehráváte (formát souboru) a jaký přehrávač používáte.