Kláraa

Jak si poradit s problémem na facebooku?

Co se stalo když nemůžete na jejich stránce kromě sdílení vůbec nic. Nejde vám jejich fotky označit jako To se mi líbí a přidávání komentářů pod fotky které tam vkládají..... Nevíte kde se stala chyba. Můžete mi prosím prosím někdo pomoci? Děkuji

Odpovědi
Nespi

Ahoj, pravděpodobně by mělo stačit pročištění cache prohlížeče a smazání uložených cookies. Pokud nevíš jak na to, tak mi řekni jaký používáš prohlížeč a já ti napíšu krátký návod. ;)