zofinka

PORADIT CO MAM DELAT

MNEL BYCH MALEJ DOTAS JEDNASE OTO ZE MIBYL ODEBRAN RIDICKY PRUKAS . ATO ZATO ZEJSEM SE DOPUSTIL PRESTUPKU ZEJSEM NEBYL PRIPOUTAN ATO 4KRAT ,COZ JE ZA 8BODU .ADALE MIPRICETLI TREST Z ROKU 2007 COZ JSEM BIL POTRESTAN ODEJMNUTI RIDICKEHO PRUKAZU NA 1 ROK A POKUTOU 30000 KC.COZ MITEN TRES PRICETLI ZNOVU 7 BODAMI KTOMUTO TRESTU .POKD VIM TAK ZAJEDEN TREST NEMOHU BIT TRESTAN DVAKRAT .POKUD MUZETE MI PORADIT CO MAM DELAT .PREDEM DEKUJI

Odpovědi
standa

Obávám se, že teď už nic nenaděláte, protože již uplynula lhůta pro odvolání proti zmiňovanému rozhodnutí ve správním řízení.

Pokud lhůta ještě neuběhla, tak podejte odvolání.

Doporučuji však, abyste se poradil s někým kdo vám to ODVOLÁNÍ sepíše…, vy toho nebude asi schopen, aniž byste se vyhnul procesním chybám. (to nemyslím nijak urážlivě, jen konstatuji svůj názor)