Poradimi nekdo z Vas,dobry domaci lak na maso?Diky

Nalozeni masa na vareni.

Nejlepší odpověď
annas

Nevím přesně, jaký způsob naložení máte na mysli, ale přesto přikládám jeden odkaz. Přikládám jeden odkaz.

Zdroj: http://gaudii­.blogspot.com/2010/01­/smes-na-nalozeni-masa.html

Další odpovědi
hanulka11

Taky záleží na jaké maso to chcete

já svařím vodu s octem, solí, cukrem , bobk. list, nové koření ,celý pepř
/dávám od oka/na maso nakrájím větší množství cibule, zaliji vlažným lákem a nechám den či dva /maso obracím /

je to klasika, ale vyzkoušená a dobrá

na marinování mas dělám různé ,ale chtěla jste lák

Miroslavst

Lak na maso jsem neslyšel. Znám lak na vlasy např.: Lybar a další.

anonym

Nemam bohuzel carky,hacky na mem P.C.a jiste jste si toho pane MIROSLAVE,vsiml uz davno.I to se stava,ze takoveto P.C.EXISTUJE.

Miroslavst

Tak to jsem nevedel, ja myslel ze chcete lakovat maso, treba jako kapra na modro.
Pisu to radeji bez carek a hacku, aby to vas P.C. precetl.

anonym

Fajn,precetla jsem si to v pohode.

anonym

Jde mi o mlade skopove a hovezi.Dekuji za pomoc.Vyzkousim.