Poradili byste mi nějaké dobré PC hry hratelné přes LAN?

Chtěl bych si s přítelkyní sesíťovat PC s notebookem a dát si hru přes LAN. Doporučili byste mi nějakou novější s hezkou grafikou a dobře hratelnou? Spíše než střílečky preferujem RPG apod. Děkuji

Odpovědi
huxa

Jestli máte rádi simulátory či sněžné sporty, jde přes lan shaun white snowboarding.
sice to neni zrovna nejnovější hra a trošku i střílečka- Bulánci, můžete zde ale být spolu na mapě Exitus a zabíjet zombíky

odpomass

Pokud ti jde o to, aby byla novější a „s hezkou grafikou“, tak to sloužit nemůžu, neznám moderní multiplayer rpg, které by stálo za vážnější zmínku. Ale třeba má někdo jiný názor. Jinak si zkus vybrat třeba tady:
http://games.tis­cali.cz/katalog/pc/rpg/?­sort=rating