nika68

Poradil by někdo levné internetové připojení v Domažlicích – nejsem příliš náročný uživatel

Nejlepší odpověď
beer

Vybírej:
http://www.fir­my.cz/Remesla-a-sluzby/Pocitacove-a-internetove-sluzby/Poskyto­vatele-internetu/kraj-plzensky/domazlice

Další odpovědi
Reezo

Internet je podle lokality, také je dobré si zjistit nějaké informace: Jako jestli je stabilní internet atd…

Doporučuji se podívat přímo na google a hledat poskytovatele internetu. Poté bych vybral toho nejlevnějšího a nejlepšího. Rychlost internetu bych volil podle toho jak to budu ja nebo nekdo v mem okoli vyuzivat.