ttajfun1

Poradil by mi tu někdo zajímaví vílet za poznáním severních čech? Kde bych se mohl odreagovat od práce. Moc dik předem

Nejlepší odpověď
ReHu

Zajímaví vílet – to netuším, zajímavý výlet – to je jiná, ale muselo by se vědět, co preferuješ. Kola, vodu, pěšárnu, autovýlety, historii, přírodu, …
Doplňuji:
http://www.vy­letnik.cz/tipy-na-vylety/severni-cechy/lounsko-a-zatecko/

Další odpovědi
flodur

Asi málokdo bude vědět co je to >>> vílet<<<

BENYTA

Pokud se chceš odreagovat od práce,a nepracuješ se zvířaty,jako zajímavÝ vÝlet bych ti navrhla chomutovský Zoopark,právě mi o něm kamarádka referovala,jsou tam i tuleni.
A v Klášterci nad Ohří je skvělá zámecká zahrada,roste tam i Ginko Biloba – jinan dvoulaločný.

Spiritus

Co třeba České Švýcarsko,Porta bohemica,Mariánská skála v Ústí…a nebo se podívejte na nějaký turistický server…

anonym

Severni vitr je kruty,ale nadherna cast nasi zeme,je toho tam dost.Staci projet udolim z Decina na Hrensko az k Pravcicke skale.Zajet na Sneznik ci vylezt na loupeznicky hrad Brabinec a nebo do Jetrichovic atd.

ten který je

Zkuste sídliště Chanov,tam se odreagujete a zažijete ještě k tomu pořádnou dávku adrenalinu.:-)

Bumbes

Také u nás máme zajímavosti…

Zdroj: jested.ceskeho­ry.cz/

ReHu

Ještě mě napadlo, že nevíme, jestli budeš sám, s nějakou žínkou nebo třeba s dětmi. To vše mění kritéria.