Poradil by mi tu někdo zajímaví vílet za poznáním severních čech? Kde bych se mohl odreagovat od práce. Moc dik předem

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zajímaví vílet - to netuším, zajímavý výlet - to je jiná, ale muselo by se vědět, co preferuješ. Kola, vodu, pěšárnu, autovýlety, historii, přírodu, ...
Doplňuji:
http://www.vyletnik.cz/…

Další odpovědi:

Bronzový

Asi málokdo bude vědět co je to >>> vílet<<<

Bronzový

Pokud se chceš odreagovat od práce,a nepracuješ se zvířaty,jako zajímavÝ vÝlet bych ti navrhla chomutovský Zoopark,právě mi o něm kamarádka referovala,jsou tam i tuleni.
A v Klášterci nad Ohří je skvělá zámecká zahrada,roste tam i Ginko Biloba - jinan dvoulaločný.

Pokročilý

Co třeba České Švýcarsko,Porta bohemica,Mariánská skála v Ústí...a nebo se podívejte na nějaký turistický server...

Severni vitr je kruty,ale nadherna cast nasi zeme,je toho tam dost.Staci projet udolim z Decina na Hrensko az k Pravcicke skale.Zajet na Sneznik ci vylezt na loupeznicky hrad Brabinec a nebo do Jetrichovic atd.

Zlatý

Zkuste sídliště Chanov,tam se odreagujete a zažijete ještě k tomu pořádnou dávku adrenalinu.:-)

Stříbrný

Také u nás máme zajímavosti...

Zdroj: jested.ceskehory.cz/

Diskuze k otázce

Zlatý

ReHu

Ještě mě napadlo, že nevíme, jestli budeš sám, s nějakou žínkou nebo třeba s dětmi. To vše mění kritéria.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.