Avatar uživatele
ttajfun1

Poradil by mi tu někdo zajímaví vílet za poznáním severních čech? Kde bych se mohl odreagovat od práce. Moc dik předem

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, BENYTA před 5048 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Zajímaví vílet – to netuším, zajímavý výlet – to je jiná, ale muselo by se vědět, co preferuješ. Kola, vodu, pěšárnu, autovýlety, historii, přírodu, …
Doplňuji:
http://www.vy­letnik.cz/tipy-na-vylety/severni-cechy/lounsko-a-zatecko/

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
flodur

Asi málokdo bude vědět co je to >>> vílet<<<

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BENYTA

Pokud se chceš odreagovat od práce,a nepracuješ se zvířaty,jako zajímavÝ vÝlet bych ti navrhla chomutovský Zoopark,právě mi o něm kamarádka referovala,jsou tam i tuleni.
A v Klášterci nad Ohří je skvělá zámecká zahrada,roste tam i Ginko Biloba – jinan dvoulaločný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Spiritus

Co třeba České Švýcarsko,Porta bohemica,Mariánská skála v Ústí…a nebo se podívejte na nějaký turistický server…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Severni vitr je kruty,ale nadherna cast nasi zeme,je toho tam dost.Staci projet udolim z Decina na Hrensko az k Pravcicke skale.Zajet na Sneznik ci vylezt na loupeznicky hrad Brabinec a nebo do Jetrichovic atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Zkuste sídliště Chanov,tam se odreagujete a zažijete ještě k tomu pořádnou dávku adrenalinu.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Také u nás máme zajímavosti…

Zdroj: jested.ceskeho­ry.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

Ještě mě napadlo, že nevíme, jestli budeš sám, s nějakou žínkou nebo třeba s dětmi. To vše mění kritéria.

před 5048 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek