Nechápavé

Poradil by mi někdo NoteBook do 10 000,– Aby rozjel i některé náročné hry?

Odpovědi
Hornisse

S takovým nepočítej. Nejen že za 10 000 bude počítač na hardware ořezaný až na kost takže na tom žádnou náročnou hru nespustíš, ale taky bude odfláknutý po fyzické stránce. Počítej s levnými ne příliš odolnými plasty a s hlučným a nedostačujícím chlazením. Rozumným minimem na NB je tak 15 tisíc, lépe 20.

Pokud už prostě víc než 10 tisíc nemáš, tak běž do Lenova z řady Thinkpad Edge. Nejsou to úplně dobré počítače, ale aspoň nejsou úplně odfláknuté. Každopádně ale rovnou zapomeň na hry. Jakýkoliv počítač s externí grafikou za tuhle cenu prostě nemůže být dobrý.
Jedině sehnat bazarovku, ale tam máš riziko že nevíš v jakém stavu to je. O možném pochybném původu ani nemluvě

Nespi

Náročné hry na ntb do 10k nerozjedeš. Možná tak hry, které byly před 5 roky považovány za náročné tom rozjedeš na střední detaily.