Pokročilý

poradil by mi někdo jak mám nastavit tapetu na tablet bez ořezání...?

Potřeboval bych nastavit tapetu. Dělám to tak, ze jdu do galerie tam si otevřu obrázek volby a nastavit jako tapetu. Ale problém je v tom, ze když dam nastavit jako tapetu, tak mi to automaticky přehodí na ořezání a až pak se nastaví jako tapeta. Jenže když se to musí ořezat, tak zůstane malý rámeček a z tapety není pomalu nic. Takže bych chtěl vědět jak to nastavit aby zbyl obrázek cely. Díky moc
Doplňuji:
No jo, kdyz stahnu obrazek v rozliseni 480x800 tak to stejne musim orezat. Poradte mi nekdo prosim, uz mam nervy asi to brzo rozbiju

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jaké rozlišení displaye má tablet? Standardní jsou 800x480 nebo 1024x600. Tapetu si musíte nastavit takovou, aby to byl obrázek velký jako rozlišení displaye.

Další odpovědi:

Zlatý

Je třeba obrázek předem oříznout tak, aby měl stejný poměr stran jako váš displej či monitor. Obrázek se potom zmenší nebo zvětší ve stejném poměru a není co ořezávat. Jde to ještě zmenšením nebo zvětšením ( resamplingem) na stejné rozlišení (nebo jejich násobky), ale v tom případě dojte k jisté deformaci obrazu, tak jako se to vydí někdy u TV.
Doplňuji:
vidí !!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.