diana2002

Poradí te mi někdo s touchpadem, když mi funguje kurzor pouze když mám v levém rohu prst?

dobry den, potřebuji poradit nefunguje kurzor abych s nim mohla jezdit funguje jen kdyz mam v levem rohu prst a druhym prstem ho ovladam ale jinak nefunguje.Poradte mi prosím!!!

Odpovědi
gecco

HW problém…
Je v záruce? – pokud ano, reklamuj jej.
Pokud ne, zkus jej rozebrat a zjistit příčinu (kontakt, konektor…), případně jej svěř servisu – ale pouvažuj o novém, aby ten servis nebyl dražší.
😉