poradí prosím někdo co s horečkou, už trvá 3dny stále 38, nic nezabírá nebo jen na chvilku, má ji 16letý s příz.chřipky

Odpovědi
sejtanka

Většinou to čtvrtý den odezní,nebo se sníží horečka sama.Známá dala dítěti valetol,který je sice hlavně od bolesti,ale podařilo se teplotu snížit na téměř celý den,další dny už klesala sama.

dědapetr

Také zkusit udělat zábal,naše lékařka doporučila namočit ponožky dát na chvílí do mražaku a pak oblíct na nohy a hlavně nezakrývat tělo.A cladněji v místnosti a větrat.Hodně pít vlažný né teplý.