slevin

poradi nekdo u jake spolecnosti je vyhodne uzavrit penzijni pojisteni?dik

Odpovědi
sevos

Já osobně bych v tomto státě peníze na stáří neukládal.

hanny 2

Porovnej si nabídky podle svých možností třeba tady –

http://www.sfi­nance.cz/penzij­ni-pripojisteni/za­dani?utm_source=ad­words-net&utm_medium=cpc&ut­m_campaign=cpc-penzijni-pripojisteni-kalkulacka

Likafina

Já bych na penzi spořila ve zlatě, které si uchová kupní sílu i za 10 let a mám, narozdíl od jiného spoření, něco v ruce. Společnost si jistě najdete, ale dbejte třeba na zpětný odkup a kvalitní poradenství.

Orange

Nikde.

Michal Kole

K soukromým firmám nemám důvěru.

20 let budeš spořit a pak zkrachuje