lensen

Poradí někdo osvědčený přípravek proti klíštatům pro psy?

Nejlepší odpověď
myšpulín

Vyzkoušený sprej FRONTLINE můžu doporučit.

Další odpovědi
ReHu

Já používám taky Frontl.
Pipetu mezi lopatky.
Je sice dražší, ale funguje. Chodíme denně, i vícekrát do lesa, na louku či pole.

anonym

Pouzivame obojek proti klistatum. Pejsek sice za sezonu par klistat ma – asi tak 6 ( bydlime u lesa ), je denne v lese , ale kdyz jsme obojek prvni roky nepouzivali , mel skoro denne kliste i vice. -iv-

Čarodějnice

Můj pes mněl na tento přípravek alergii,otekl mu krk a hrozně se drbal.Ale začala jsem ho krmit masem pro psy které uvařím s těstovinami dotoho dávám různou zeleninu a můžu s klidem psát že klíštata jsou opravdu minimum.Tento rok nemá ještě ani jedno.