Marse

Poradí někdo nějaký odkaz nebo něco kde najít návrhy jak vylepšit svuj domov?

bydlím v paneláku 2+1 a nevím jak na to

Nejlepší odpověď
ReHu

Ahoj, řešila jsem před časem podobný problém. Já jsem pár týdnů či měsíců kupovala různé časopisy o bydlení, pozor, jsou různé kvality a i různé ceny. Také mi moc pomohly návštěvy u známých, tam jsem okoukla a pak použila co šlo a co se hodilo. Také na netu je spousta rad a obrázků. Zapoj představivost a nic neuspěchej, pak bude stát výsledek za to.

Další odpovědi
LuciJe

Doporučuji časopis Marianne Bydlení – jsou v něm skvělé nápady. Zajímavou stránku na toto téma má i portál idnes.cz

fortin

Vše je dávno na netu, trafika je daleko:
http://bydleni­.idnes.cz/

Zdroj: http://bydleni­.idnes.cz/uma­kartove-jadro-nahradila-kuchyne-a-koupelna-v-pastelovych-barvach-1g5-/dum_osobnosti­.asp?c=A100106_­170342_dum_osob­nosti_web

panenka

doporučuji vám bydlení katalog,koupelny,a i časopis udělej si sám je supr,tam je taky hodně obrázků ke zpestření

Marky71

Právě jsem dorekonstruovala byt, takže jsem přesně tohle řešila…hodně mi pomohla středeční příloha Práva, která se jmenuje Bydlení a potom, jak už bylo uvedeno výše, je to odkaz na bydlení na serveru idnes. Tak přeji hodně úspěchů:-)))

honza19hk

zajdi NAPŘ. do OBI nebo do BAUMAXU a čum po regálech něco tě určitě napadne