vita

Poradi někdo kdo ma Peugeota 306???

Zdravim majitele Peugeotu 306. Potřebuji poradit. Dnes jsem si vyjel do města a vše probihalo jak mělo. Pak jsem opět sedl do auta a najednou jsem nemohl nastartovat ,nejde palivovy čerpadlo. Machanik mi pak volal ze na přimo zapojeny pal.čerpadlo je funkčni ale když se zpěz zapoji tak opet nejde . Kde muže byt problem??Že by řidící jednotka?? Dik za pomoc.
Doplňuji:
......červené tlačitko jsem zkoušel a také to nepomohlo.

Odpovědi
jpau

No tak jestli jde čerpadlo na jiný zdroj, tak bych změřil jeho napájení, může něco být klidně s tím konektorem co k tomu je (mě třeba samovolně vypadnul). Pokud nic nenaměříš, tak si konektor prohlédni, pokud bude OK, kukl bych do pojitkové skříně v bloku motoru jestli jsou všechny pojistky OK… Doporučil bych si opatřit knížku Jak na Peugeot 306 (je to z cyklu Jak na „model auta“) a jsou tam různé servisní postupy včetně příznaků.

Ar

Na levém předním podběhu na „hrnci“ tlumiče, je taková „červená kostka“. Je to nárazové čidlo. Zkus zamáčknout zvrchu.
Někdy se stane, že to vyskočí a odpojí to palivové čerpadlo. Jinak je to tam kvůli nehodě,aby to právě odpojovalo čerpadlo a auto nezačalo hořet.