poradí někdo kde se dá nebo na čem zbohatnout?

pracuji celý život je mi 43roků a rok od roku je to horší,jak je možné Ti kteří nepracují mají stále více a více!
Doplňuji:
Akcie nemám bohatého příbuzného také ne.Tak jak se říká s holím zadkem jsem se narodila a také zemřu!!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

z ničeho nic člověk nezbohatne ..jedině profesním postupem se dostaneš k větším penězům nebo nečekaným dědictvím:D:D
Doplňuji:
nejsi sama ,takových je většina

Další odpovědi:

Zlatý

Určitě se něco najde. Ale chce to intezivní přístup a zkoumat doporučení známých.
Já bych možná také něco doporučit. Ale dobré záležitosti jsou věcí důvěry.
Doplňuji:
Ad Ella - pokud znáš ty správné lidi, tak ti poradí.
Mám za to, že je lepší se lidmi, kteří umí vydělávat, stýkat a mluvit co nejvíc. A co nejvíc moudrostí od nich pochytat.
Pokud se budu vídat a poslouchat nezaměstnané a ztroskotance, asi se od nich moc nedozvím. Aspoň ne to, co potřebuji.

Zlatý

Dát se na politiku, obchodovat z drogama, nebo se zbraněma. Taky nejsou špatná místa právníků , exekutorů, vymahačů dluhů.
Normálním legálním způsobem se ti to nepodaří. Jsem na tom stejně

Zkus se podívat na dalších 5 otázek na téže téma v odkazu.
Věcný a konkrétní návod uvádí KdoSiOdJinud.
Alibismus, že nejbohatší nic nedělají, je scestný.
Každoročně je vyhodnocována řada nejúspěšnějších podnikatelů a všichni se shodují v tom, že práci věnují veškerý čas a energii, kromě toho mají kvalitní tým lidí a obvykle i dobrý nápad a podnikatelský záměr.
Několik z nich dokonce představuje světovou špičku - např. ultralighty, nejmenší proudový motor pro motorové kluzáky apod.
Ve světě úspěšným fandí a obdivují je, v Čechách jen závidí a pomlouvají.
Ne všichni musejí být zákonitě podvodníky.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/vyhleda t?ie=UTF-8&cx=0175979277379633 45235%3Alv-gxwjxnxe&cof=FORID% 3A11&ci=149&q=jak+zbohatnout&s a=Vyhledat

Zlatý

jedině na akciích prosperující firmy.

Zlatý

Mám tip, ale určitě to nelze řešit zde několika větami.
Všude se žádá osobním pohovorem. Pouhým inzerátem a několika větami či dopisem asi seriozní příjem neseženu.

Stříbrný

také bych takovou radu potřebovala :(

bohužel to je tak, jak říkáte a ti, kterým se zbohatnout podařilo se o to tajemství nepodělí... možná i z toho důvodu, že by většinu z nich zavřeli. I když v týhle zkorumpované republice to není taj jistý... :/

Je mi líto, že neporadím, ale kromě poctivé práce za mizerný plat žádné fígle nemám...

Bronzový

Poslechni (nebo v lepším případě přečti) si knihu "Bohatý táta, chudý táta" od Roberta Kiyosakiho. Nebo v jeho další knize "Cash kvadrant" rozebírá právě tvou otázku, proč bohatí bohatnou a chudí chudnou...

http://ulozto.cz/…

Pokud by tě to zaujalo, rozhodně doporučuji audiokazety (v dnešní době spíš mp3) přednášek Ivo Tomana - úplně nejlepší je se zůčastnit některé z jeho přednášek. Tuším, že bude 20.3.2012 v Brně :)

Zlatý

Na zkušenostech,vím co píši!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.