slevin

poradi nekdo,jaky je nejlevnejsi mobilni net?napr.voda­fone,O2,nebo nejaka firma?jen mobilni,ne jiny

Nejlepší odpověď
arygnoc

když jsem potřeboval, tak vodafone za 177 na měsíc.
ale je to strašně pomalé.

Další odpovědi
roxy52

Já mám UFON.Ze začátku to bylo hrozné připojení,ale tedˇ už dobrý.

iceT

Kámoška měla ufona za 300/měsíčně,na­prosto nevhodný na stahování,ted ho ale mají za 500 a je dost omezený.Takže záleží k čemu mobilní internet budeš potřebovat.Vo­dafone,který mám ted a který budu vracet je taky k ničemu,taky omezený.
Jsem spokojena s O2 aspekt,480/me­síčně,neomeze­ný.