Kelišova87

Poradi nekdo jaky internet si pořidit do Ostravy Vitkovic?Kromě O2 a T-Mobile?Moc děkuji

Internet na doma

Nejlepší odpověď
MrGandy

Netbox …
Ale když by se mě někdo zeptal jaký internet, myslím tím např.: rychlost …

Další odpovědi
emba5

Kromně zmíněných je ve Vítkovicích plno Wifi společností ze známějších třeba PODA.Odkaz je na str. rychlost.cz kde si můžete vybrat po registraci se vám ukáží veškeré ůdaje.

Zdroj: http://rychlos­t.cz/pripojeni/os­trava/3807-vitkovice/

iceT

Tak ale ono už těch poskytovatelů na výběr moc nezůstalo,když vypustím O2 a T-mobile,tak zbývá U:fon a Vodafone…
Zašla bych někam do prodejny,kde internet poskytují,zeptala bych se jaké je pokrytí v místě kde bydlím,taky na podmínky…no a podle toho bych se rozhodla.