taborsky

Poradí někdo jak zmírnit, nebo dokonce odstranit bolesti po pásovém oparu?

Nejlepší odpověď
bububabu

Asi lehce časem, já jsem ho měla v dětství a ještě dodnes když si třeba na to místo zatlačím tak bolí a nebo bolí i v určitém počasí.

Další odpovědi
dudu

Také jsem tu nechutnost nedávno prodělal a s následky se potýkám dodnes. Bohužel žádné účinné řešení jsem nenašel. Přitom dcera je sestrou u kožařky, takže mým bolístkám se dostávalo až nadstandardní péče. Jako nejúčinnější při tlumení bolesti i svědění napadených míst se nakonec ukázala kombinace potírání mastí Veral a polykání tablet paralenu. Lepší radu nemám.