karbo

Poradí někdo jak postupovat při čištění zbraně?

Prosím o radu jak postupovat při čištění zbraně EKOL P.29 ? V návodu bohužel nic není a tudíž ani nevím,zda-li se dá nějakým způsobem rozebrat ap.Děkuji předem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
greycell

rozborka plynovky je vidět na videu níže. Obvykle stačí očištění a promazání těch odnímatelných částí sprejem na zbraně a kartáčkem hlaveň(cca 80kč), vnitřní střívka jen prostříknout, nedoporučuje se rozebírat. Důležité je vždy zkontrolovat zda v hlavni nezůstal kousek hadříku pokud je při čištění používán.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=2GND3Qy­taUE&feature=re­lated