tatanka

Poradí někdo fyzicky nenáročný výlet v okolí Prahy? Autem se mohu přiblížit. Děkuji

Nejlepší odpověď
Lenjička

Doporučuji auto nechat doma a provětrat jenom ty kosti 🙂 Ona vám trocha náročnosti neublíží 🙂
Vyrazila bych do Divoké šárky… nebo na Háje do lesoparku 😉

Další odpovědi
Rocker

Divoká Šárka,Cibulecký les s rybníčkem a rozhlednou,Pro­kopské a Dalejské údolí,Chuchelský háj s minizoo,Kun­ratický les,okolí Hostivařské přehrady,Obora Hvězda,Tichý háj u Roztok,Drahaňské údolí u Troji,Prosecké skály,Modřanská rokle s minizoo,Rado­tínské skály.To vše je dostupné i MHD.V okolí Prahy třeba lomy Amerika u Mořiny,Svatý Jan pod Skálou,přírodní park Okolí Okoře,Klánovický les,Průhonický park,okolí Jílového…Je toho spousta,když vyrazíš kamkoli,všude najdeš tolik zajímavých míst,která si zase můžeš nechat na příště.

venkovan

Poberouní včetně Českého krasu vlakem, Mníšek a okolí dostupné MHD a ROPIDem, stejně Dobříš, Jílové je napsáno jinde, oblast Říčan apod. V poberouní možná ještě probíhají Majové slavnosti (Zadní Třebáň apod.).
Tipy pro výlety v Praze jsou na www-praha-mesto.cz – životní prostředí a tam někde jsou odkazy na naučné stezky, procházky okolo potoků, studánky apod. A auto bych nechal s klidem doma – vše je dostupné běžnou dopravou a člověk se nemusí starat kde zaparkuje a kam se musí vrátit.

iTRAS

Doporučuji skanzen Řepora – rekonstrukce středověké vesnice v městské části Praha – Řeporyje. Cca 750 m po modré turistické značce od metra B Stodůlky.

Zdroj: http://itras.cz/stre­doveky-skanzen-repora/

Drahuška999

Zdravím! Tak jestli za nás mohu doporučit, tak určitě třeba tento zde – http://treehou­sejested.cz … To je takový treehouse, kde jsme byli docela dost nedávno a hrozně se nám tam moc líbilo a určitě doporučuji si udělat výlet na toto místo… Je to na Ještědu a kdo tam nebyl, tak to určitě stojí za poznání :)

zabloudilova

Podle mě tedy na cestování po Evropě není nikdy pozdě. Ani po té, co se dostaneme z této celosvětové pandemie. Sice už ztrácím naději, že se někdy svět dostane do normálu, ale stále se těším z toho, že jsem si nedávno na https://www.bra­asi.com/cz/pro­dukty/haak/ koupila stylový městský batoh. Také se vám tak moc líbí jako mě, holky moje šikulky?