Avatar uživatele
briketka10

Poradí mi prosím někdo z Vás, jestli je tato chladící podložka pod notebook kvalitní ?? moc děkuji..

http://www.al­za.cz/coolermas­ter-notepal-u2-notebook-cooler-d159564.htm#foto
Doplňuji:
chci ji koupit synovcovi k narozeninám bude mu 20 roků a přeje si nějakou podobnou, aby byla s větráčky..
recenze jsem četla a musím se ještě mrknout na spodek, aby neklouzal dolů..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, Andělé, Damiana, zzzzz před 4408 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
geoorg

Nevím co ti na to můžu říct…

Pochybuji, že je nějaká šance, že tu někdo má právě tuto podložku.

Koukni na recenze
http://www.al­za.cz/coolermas­ter-notepal-u2-notebook-cooler-d159564.htm#recenze

Navíc pokud si ji koupíš, tak ji můžeš do 14ti dnů vrátit bez udání důvodu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Tak tady ta nemá větráčky což je v požadavku :) takže vhodná asi není. Osobně chladíci podložky pod notebook nemám rád. Uchrání plasty a podobně před tavením (profi hráči normálně taví notebooky 😁 ) ale na procesor to má vliv pár stupňů

Neberu tedy případ, kdy notebook bez podložky se položí na peřinu apd. Pak je proudění vzduchu nulové a notebook se zákonitě uvaří :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jiří Sova

Díval jsem se po podložce no notebook, protože se mi hodně hřeje, ale to jsou univerzální podložky? pasuje tona každý notebook?

před 1429 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Renikled

Většinou si musíte hlídat podložky na uhlopříčku notebooku. Já jsem kupoval na 15,6 to je většinou normální uhlopříčka. Koupil jsem neviditelnou podložku, kterou mám pořád na počítači. Dá se vždy jednoduše poskládat.

před 1427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jiří Sova

Jakým způsobem neviditelnou? jakou jste koupil?

před 1424 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Renikled

Koupil jsem neviditelný stojan pro notebook z internetového obchodu milica .cz Podívejte se na jejich stránky do eshopu, kde ho bez problému rychle najdete.

před 1423 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek