Marsi876

Poradí mi prosím někdo téma do soč v 14.oboru?

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu, musíme ve škole vypracovat téma do Středoškolské odborné činnosti, vybrala jsem si 14. obor, kde je psychologie, pedagogika sociologie a problematika volného času, v budoucnu bych chtěla dělat buď učitelku nebo psycholožku, takže tento obor je pro mě vhodný, ale nevím o žádném tématu, tak bych se chtěla zeptat, jestli někdo nemá nějaký dobrý nápad. Prosím tedy o radu
Děkuji

Nejlepší odpověď
Lamalam

Sociologie a problematika volného času jdou krásně spojit. Co třeba udělat mezi vrstevníky anketu o tom, jakým způsobem tráví volný čas. Anketu pak sociologicky analyzovat. O tom by se daly napsat desítky stránek.