Anette

Poradí mi prosím někdo nějaký výhodný tarif,který by obsahoval mobilní data za slušnou cenu?Je jedno od jakeho operatora

Mam t-mobile a ten ma internet uplne na nic a kdyz se vycerpou data tak internet zmizi..pro me je hlavni aby i po vycerpani dat internet sel i za tu cen,ze bude pomalejsi..

Odpovědi
sciglik

nejlepsi co znam a dokonce mam je MOBIL CZ je tam vyhodne volani a pri kazdem dobiti kreditu data zdarma do vycerpani kreditu

kapka

Tak jsem tady uz jasala nad mobil.cz, ale pak jsem koukla na stranky a pisou tam teda trochu neco jinyho. Za dobiti je zdarma 200MB na az 30 dni.

Dam tip na Kaktus. Netusim, jestli je nejvyhodnejsi, mrkni na to, porovnavej. :)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Freddie

Porovnání tarifů, datových tarifů i předplacených karet včetně internetu je např. zde : http://CenyVo­lani.cz