briketka10

Poradí mi někdo v jakých parametrech se liší tyto dvě televize ?? Děkuji..

http://www.al­za.cz/32-gogen-tvl-32137-web-d454190.htm
http://www.al­za.cz/32-gogen-tvl-32147-web-d454191.htm

Nejlepší odpověď
Jikra

  • briketko- ber verzi č.2. Tzn. TV s vyšším rozlišením. Jestli máš Astru 23,5 tak předpokládám, že sleduješ programy ze Skylinku s nějakou přístupovou kartou a věř tomu, že se k tomu TV s FullHD náramě hodí. Kupovat dneska něco s menším rozlišenim, to je zcela zcestné. A věř tomu, že vím o čem mluvím (nebo píšu), neboť již několik let přes satelit sleduji programy v HD.

Poznámka: TV přijímač přepočítává SD signál do FullHD to znamená
že klasický obraz z DVD nebo TV přepočítava na 1920×1080

Další odpovědi
mosoj

Liší se pouze rozlišením. Ta 32 147 WEB má rozlišení Full HD ta 137 WEB má „jenom“ HD ready. Pokud se rozhodneš ber tu s vyšším rozlišení. Obě mají nahrávaní na externí disk.
Doplňuji:
Nedej na keci. Od roku 2015, se má začít vysílat v DVB-T2 . Takže většina programů v HD. Bohužel zase další krabička k TV. TV s tunerem DVB -T2 se prodává v současné době minimálně a jenom ty drahé. Takže ber tu s rozlišením HD.

lukas.zmizik

podle popisu se liší pouze v rozlišení…ta dražší je full HD

anonym

V rozlišení – ta dražší má 1920×1080 (FullHD) oproti 1366×768.
Pokud ti nevadí cenový rozdíl, kup tu lepší – na druhou stranu – nebude-li pořad (DVD/BR) ve FullHD, je to úplně jedno. A i pokud ve FullHD bude, nejsou rozdíly výrazné.

briketka10

mosoji

doma mám satelit na Astru 23,5 a 19,2
bude mi pak k něčemu po roce 2015 ??