milablond

Poradi mi nekdo se zakladnimi veci u iPhonu? :D

Dostala jsem iPhone a jsem zdesena. Driv jsem mela Samsung, kde bylo vse intuitivni a tady nechapu vubec nic a jsem z toho nestastna.

  1. Kde najdu ikonu „Internet“?
  2. Proc pri nakupu na App Store musim byt pripojena k wifi? Nejde to bez toho?
  3. Kde najdu ikonu internetu?
  4. Kde se mi zobrazi neprijate hovory?

Nejlepší odpověď
petrkotas

Ahoj,

k tvým otázkám.
1,3) Pokud myslíš internetem prohlížeč tak se jmenuje safari a je to ikonka kompasu.

  1. Je to dáno tím, že některé aplikace jsou opravdu velké a stáhnout je přes datový tarif by bylo drahé a v závislosti na signálu i pomalé. Wifi toto řeší, je to rychlé a zdarma.

Stený případ je stěhování bytu, jde to bez auta. Ale jde to pomaleji a v důsledku mnohem dráž.

  1. Když přejedeš prstem z horní strany obrazovky směrem dolů, zobrazí se informace o různých věcech. Konkrétně i o hovorech. Také se přidá číslo k ikoně telefonu, kterou máš pravděpodobně v dolní části obrazovky.

Snad jsem Ti pomohl.
Petr

Další odpovědi
strox

Neprijate hovory.
na vychozi obrazovce stiskni zelene tlacitko telefonu.
dole stiskni na symbol hodin „historie“
nahore si vyber „zmeskane“ pro zmeskane hovory.

jinak samozrejme aktualni pocet zmeskanych hovoru ukazuje cerveny cislice na zelene ikone telefonu. predchazejici postup vypise seznam vsechn zmeskanych hovoru od zacatku.