Katusa

Poradí mi někdo s výběrem mobilu?

Nepotřebuji nic extra, cenově tak do 4000, hlavními požadavky by měl být lepší fotoaparát (5 megapixelů), nechci pouze dotykový, když už tak s vysouvací klávesnicí nebo klasicky s tlačítky. Poradí mi někdo nějaký typ? Ať hledám, jak hledám, všude na mne koukají pouze dotykáče nebo naopak s mizerným foťákem. Děkuji

Nejlepší odpověď
bolak

http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/f:1651:3­87361,387359;2382:247;p:­494,493,492/

Tady sem ti namačkal parametry který jsi požadovala, všímej si hlavně hodnocení, pročti recenze, mrkni i na výdrž baterie a pokud najdeš mobil s vodotryskem, ani na vteřinu neváhej..

Další odpovědi
Bedy

Já bych doporučil Nokii C6, která je dotyková, ale má z boku vysouvací QWERTY klávesnici (rozšířená, jako na notebooku). Dobrá volba.
Budete-li chtít dotykový telefon, ale klasickou klávesnicí, podívejte se na Nokia Asha 300. Výborná cena.
Vystačíte-li si pouze s klasickým telefonem s klasickou klávesnicí, mrkněte na Nokii C5–00. Chcete-li klasický telefon s QWERTY klávesnicí, tak dobrá volba je Nokia E5.
To, co Vám bolak namačkal, jsou pouze nedotykové telefony. Existují i právě kombinované, jako například ta Nokia C6.