Stingo

Poradí mi někdo s melírem?

Chtěla bych si barvit vlasy melírem sama doma (s něčí pomocí) a našla jsem na netu peroxid vodíku pro profesionální použití. Je tento výrobek přímo na melír a s ničím už se to nemíchá? http://www.vlasy-kosmetika.cz/in­dex.php?detail=817&sel­cat=0&bookmar­k=link5#positi­on
Jak dlouho to nechat na vlasech působit?

Odpovědi
Emefej

Melír nepoužívám, ale vím, že se prodávají barvy na melír.

anonym

S peroxidem si ´nehraj´ – je to žíravina a při špatném použití ti nejen odbarví vlasy, ale i poleptá pokožku!!*)
Navíc evidentně tápeš v technologickém postupu – takže vřele doporučuju, aby sis melír nechala udělat od kadeřnice či kadeřníka (případně s ní/m můžeš prodebatit, jak si melír příště udělat samo-domo).
___
*) Aby tvůj další dotaz nezněl, např.: „Kde koupím pěkný šátek na plešku?“
;-D