JohnKramer

Poradí mi někdo, proč se nemůžu udělat při sexu s jakoukoliv holkou?

Nepomáhá ani kouření, prostě nic..Sám se dokážu udělat v pohodě.Zapomněl jsem doplnit, že mi je 16 let, může to mít nějaký vliv?

Nejlepší odpověď
quentos

Tady poradí někdo těžko, to je práce pro odborníka. V lehčím případě pro psychologa/psycho­terapeuta – příčinou může být jen psychický blok – , v horším pro sexuologa. Takto předestřeno to z laického pohledu vypadá spíš na ten první případ, ale těžko radit, když tazatele člověk nevidí a nezná. Navšivte svého lékaře, on už napíše doporučení ke konkrétnímu odborníkovi.
Doplňuji:
*navštivte

Další odpovědi
NikkiHeat

To je psychika, si nervozní že selžeš a jak už to tak bývá…něčeho se bát je jako to zvát.
Doplňuji:
právě v tomto věku je to na 99,9% psychického rázu. Protože jinak si funkční takže je to jednoznačně strach, že uděláš něco špatně před kočenkou. Přestaň se tolik kontrolovat a zlepší se to.....

Alesh

s jakoukoli to nejde? a s nějakou to teda šlo?
přijde mi, že jsi oběť porna, ale takhle se to těžko posuzuje, zkus omezit honění a čumění na porno, mohlo by to pomoci, jinak vyhledat sexuologa by taky určitě nebylo od věci.

Beer4Real

Zkus to s klukem.

mandat

Protože jsi gay?

rigormortis

NikiHeat: wow…nechceš dělat psychoterapeuta na dálku?
Takhle generalizovat je celkem nebezpečné, nemyslíš?