loky-2410

Poradí mi někdo proč mi nefunguje Hamachi ?

Když na ikonu Hamachi kliknu ukáže to starting hamachi a potom mi to FAILED TO CONNECT TO THE ENGINE. Děkuju za odpovědi.

Odpovědi
Mozeq

Nejspíše je Hamachi stále spuštěné s nějakou chybou, zkoušel si restartovat pc? 🙂 Jinak by jsi mohl mít ještě chybu v registrech, ale jestli jim nerozumíš tak se do toho nepouštěj… místo toto kdyžtak: odinstaluj hamachi, ale s tím že odstraníš i zbytkové položky v registru pomocí třeba programu IObit Uninstaller a restartuj pc, poté znovu nainstaluj